?

Вифлеємський Вогонь Миру

Social capital

  • less than 10
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
Select Members
Description:
Спільнота акції Вифлеємський Вогонь Миру
Ще у XII столітті один з учасників христових походів, повертаючись додому, привіз у подарунок своїй родині вогник з Вифлиєму, місця народження Ісуса Христа. Цей вогонь став символом добра, миру та спокою.

Останні 20 років скаути Європи та світу традиційно поширюють Вифлиємський Вогонь миру у своїх країнах, щоб кожна людина, а особливо ті, хто перебувають далеко від своїх домівок (у лікарнях, сиротинцях тощо) під час Різдва могли відчути тепло Вифлиємської зірки. В Україні пластуни поширюють світло з Вифлиєму вже дев’ятий рік поспіль і цього року закликають кожного українця передати вогник іншому, піклуючись про добробут та підтримуючи ідею миру.

20 грудня Вогонь з Вифлеєму потрапить в Україну. Після цього кожен небайдужий може долучитися до його передачі до найдальших куточків держави, у кожну церкву, дитячий будинок, лікарню, чи просто до свої родини. Основна мета, щоб світло тепла, радості і добра на Святу Вечерю відчула якнайбільша кількість українців!

Ця спільнота допоможе знайти, де саме можна отримати вогонь і як його передати іншим. А від учасників ми очікуємо описів участі в акції. Приєднуйтесь!

Social capital

  • less than 10

Statistics